Gem CheckList (1.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
