Gem CheckList (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Status
kk: Жағдайы

en: Center
kk: Орта

en: Text
kk: Текст

en: Topic
kk: Тақырыпша
