Gem CheckList (1.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Topic
km: ប្រធានបទ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
