Gem CheckList (1.0.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Topic
kn: ವಿಷಯ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Completed
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ
