Gem CheckList (1.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Text
ku: دەق

en: Topic
ku: بابەت

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
