Gem CheckList (1.0.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Status
lt: Būsena

en: Center
lt: Centras

en: Text
lt: Tekstas

en: Topic
lt: Tema

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Justify
lt: Lygiuoti su abiem paraštėm
