Gem CheckList (1.0.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Status
lv: Statuss

en: Center
lv: Centrēt

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Text
lv: Teksts

en: Topic
lv: Tēma

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Justify
lv: Izlīdzināts

en: Styles
lv: Stili
