Gem CheckList (1.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Status
mn: Төлөв

en: Text
mn: Текст

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
