Gem CheckList (1.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Center
mr: मध्य

en: Text
mr: अक्षर

en: Topic
mr: विषय
