Gem CheckList (1.0.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Center
my: ဗဟို

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Justify
my: ညှိရန်
