Gem CheckList (1.0.0) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: User interface
no: Brukergrensesnitt

en: Center
no: Midtstilt

en: Background Color
no: Bakgrunnsfarge

en: Text
no: Tekst

en: Topic
no: Emne

en: Left
no: Venstre

en: Right
no: Høyre

en: Completed
no: Fullført

en: Select
no: Velg

en: Justify
no: Juster

en: Styles
no: Stiler
