Gem CheckList (1.0.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Status
ne: अवस्था

en: Center
ne: केन्द्र

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Text
ne: अक्षर

en: Topic
ne: विषय

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ
