Gem CheckList (1.0.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Text
nl: Tekst

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Completed
nl: Voltooid

en: Select
nl: Selecteren

en: Justify
nl: Uitvullen

en: Styles
nl: Stijlen
