Gem CheckList (1.0.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Status
oc: Estatut

en: Center
oc: Centre

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Text
oc: Tèxte

en: Topic
oc: Subjècte

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Select
oc: Seleccionar

en: Justify
oc: Justifier

en: Styles
oc: Estils
