Gem CheckList (1.0.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Center
pl: Środek

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Text
pl: Tekst

en: Topic
pl: Temat

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Completed
pl: Zakończone

en: Select
pl: Wybierz

en: Justify
pl: Wyjustuj

en: Styles
pl: Style

en: Text alignment
pl: Wyrównanie tekstu
