Gem CheckList (1.0.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Center
ps: منځ

en: Text
ps: متن

en: Topic
ps: موضوع

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Select
ps: غوره

en: Justify
ps: برابر

en: Styles
ps: ډولونه
