Gem CheckList (1.0.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Status
ro: Stare

en: Center
ro: Centru

en: Background Color
ro: Culoare Fundal

en: Topic
ro: Subiect

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Completed
ro: Finalizată

en: Select
ro: Alege

en: Justify
ro: Uniformizat

en: Styles
ro: Stiluri
