Gem CheckList (1.0.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Status
ru: Статус

en: Center
ru: Центр

en: Background Color
ru: Цвет фона

en: Text
ru: Текст

en: Topic
ru: Тема форума

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Completed
ru: Завершено

en: Select
ru: Выбрать

en: Justify
ru: По ширине

en: Styles
ru: Стили

en: Text alignment
ru: Выравнивание текста
