Gem CheckList (1.0.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Status
sk: Stav

en: Center
sk: Na stred

en: Topic
sk: Téma

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Completed
sk: Ukončená

en: Select
sk: Zvoľte

en: Justify
sk: Zarovnať do bloku

en: Styles
sk: Štýly
