Gem CheckList (1.0.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Status
te: స్థితి

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Topic
te: విషయం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Select
te: ఎంచుకోండి
