Gem CheckList (1.0.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Status
th: สถานะ

en: Text
th: ข้อความ

en: Topic
th: หัวเรื่อง

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว

en: Select
th: เลือก

en: Justify
th: จัดชิดขอบ

en: Styles
th: ลักษณะ
