Gem CheckList (1.0.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Status
tr: Durum

en: Center
tr: Merkez

en: Background Color
tr: Arkaplan Rengi

en: Text
tr: Metin

en: Topic
tr: Konu

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Select
tr: Seç

en: Justify
tr: Hizala

en: Styles
tr: Biçemler
