Gem CheckList (1.0.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Text
ug: تېكىست

en: Topic
ug: تېما

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Styles
ug: شەكلى
