Gem CheckList (1.0.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Status
uk: Стан

en: Center
uk: По центру

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Text
uk: Текст

en: Topic
uk: Тема

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Completed
uk: Завершено

en: Select
uk: Вибір

en: Justify
uk: По ширині

en: Styles
uk: Стилі

en: Text alignment
uk: Вирівнювання тексту
