Gem CheckList (1.0.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Status
vi: Trạng thái

en: Center
vi: Giữa

en: Background Color
vi: Màu nền

en: Text
vi: Văn bản

en: Topic
vi: Chủ đề

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Completed
vi: Đã hoàn thành

en: Select
vi: Chọn

en: Justify
vi: Canh đều
