Gender field (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: Fields
sk: Polia

en: Tools
sk: Nástroje

en: Videos
sk: Videá

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
sk: Zoznam povolených hodnôt: každý kľúč musí byť reťazec dlhý najviac 255 znakov.
