Gender field (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Resources
cs: Zdroje

en: - None -
cs: - Nic -

en: Default
cs: Výchozí

en: Fields
cs: Pole

en: Tools
cs: Nástroje

en: Videos
cs: Videa

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
cs: Seznam povolených hodnot: každý klíč musí být řetězec s nejvýše 255 znaky.

en: - Select a value -
cs: -Vybrat hodnotu -
