Gender field (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Resources
el: Πηγές

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Fields
el: Πεδία

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Gender
el: Γένος

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
el: Επιτρεπόμενες τιμές λίστας: κάθε κλειδί πρέπει να είναι ένα αλφαριθμητικό με μήκος το πολύ 255 χαρακτήρες.

en: - Select a value -
el: - Επιλέξτε μία τιμή -
