Gender field (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Resources
es: Recursos

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Default
es: Por defecto

en: Fields
es: Campos

en: Tools
es: Herramientas

en: Gender
es: Género

en: Videos
es: Vídeos

en: References
es: Referencias

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
es: Lista de valores permitidos: Cada clave debe ser una cadena de un máximo de 255 caracteres.

en: - Select a value -
es: - Seleccione un valor -
