Gender field (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Resources
id: Sumber Pustaka

en: - None -
id: - Tiada -

en: Default
id: Bawaan

en: Fields
id: Bidang isian

en: Tools
id: Alat

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
id: Daftar nilai diperbolehkan: setiap kunci harus berupa string dengan panjang maksimum 255 karakter.

en: - Select a value -
id: - Pilih sebuah nilai -
