Gender field (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Fields
fa: میدانها

en: Tools
fa: ابزارها

en: Gender
fa: جنسیت

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
fa: سجل مقادیر مجاز: هر کلید باید رشته‌ای با حداکثر 255 حرف طول باشد.

en: - Select a value -
fa: - یک مقدار را انتخاب کنید -
