Gender field (8.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: Default
az: Susmaya görə

en: Fields
az: Sahələr

en: Tools
az: Alətlər

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
az: İcazə verilən dəyərlər siyahısı: hər düymə ən çox 255 simvol uzunluğunda sətir olmalıdır.
