Gender field (8.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: - Select a value -
hy: -Ընտրել արժեքը-
