Gender field (8.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Default
jv: Gawan

en: Fields
jv: Field

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
jv: Daftar nilai sing diidinaké: saben kunci kudu tembung sing dawané paling akèh 255 karakter.

en: - Select a value -
jv: - Pilihānā biji -
