Gender field (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Default
lt: Numatytasis

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
lt: Galimų reikšmių sąrašas: kiekvienas įrašas gali būti simbolių eilutė iš daugiausia 255 simbolių.

en: - Select a value -
lt: - Pasirinkite reikšmę -
