Gender field (8.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Resources
be: Рэсусры

en: - None -
be: - Нічога -

en: Default
be: Прадвызначана

en: Fields
be: Палі

en: Tools
be: Прылады

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
be: Дазволеныя значэнні спісу: кожны ключ мусіць мець тып Радок (string) не болей за 255 сімвалаў у даўжыню.

en: - Select a value -
be: - Выберыце значэнне -
