Gender field (8.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Fields
eu: Eremuak

en: Tools
eu: Tresnak

en: - Select a value -
eu: - Balioa aukeratu -
