Gender field (8.x-1.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Resources
hr: Resursi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Default
hr: Zadano

en: Fields
hr: Polja

en: Tools
hr: Alati

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
hr: Dopuštene vrijednosti: svaki znak mora biti struna maksimalno 255 znakova dugačka.

en: - Select a value -
hr: - Izaberite vrijednost -
