Gender field (8.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Resources
is: Auðlindir

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Fields
is: Svæði

en: Tools
is: Tól
