Gender field (8.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Resources
lv: Resursi

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Fields
lv: Lauki

en: Tools
lv: Rīki

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
lv: Pieļaujamo vērtību saraksts: katrai atslēgai jābūt līdz 255 simbolu garai rindai

en: - Select a value -
lv: - Izvēlieties vērtību -
