Gender field (8.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Resources
he: מקורות

en: - None -
he: - ללא -

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Fields
he: שדות

en: Tools
he: כלים

en: References
he: רפרנס

en: - Select a value -
he: - בחירה -
