Generate style theme (4.0.10) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Example
oc: Exemple

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Changed
oc: Modificat
