Generate style theme (4.0.13) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Authored on
nn: Skrive
