Generate style theme (4.0.6) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน
