Generate style theme (4.0.8) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Author
id: Penulis

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: Custom
id: Tersuai

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Example
id: Contoh

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Changed
id: Berubah
