Generate style theme (4.0.9) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું
