Generate style theme (4.0.15) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Custom
nl: Aangepast

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
