Generated Content (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Bundle
mr: बंडल
