Generated Content (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Module
is: Eining
