Generated Content (1.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Module
ka: მოდული

en: Other
ka: სხვა
